EVDE PİPET SAYMA VE PAKETLEME İŞİ

İş arayan fakat dışarıda çalışmak gibi bir şansı olmayan vatandaşlar için iş kapısı olmuş ek iş imkanları bulunmaktadır. İş kur iş birliği ile birçok firma bu konuda bay ve bayanlara yardımcı olmaktadır. İş kur dışında da iş yoğunluğundan dolayı evlere ek işveren birçok firma olmaktadır.

Bu firmaların başında evde paketleme işi veren firmalar en çok fazla işverenlerin başında geliyor. Evde paketleme yaparak ek gelir ek gelir elde eden firmalar sizlere işi kendileri getirecektir.

DİKKAT : Bu ilana ve diğer ilanlara başvurmak isterseniz aşağıdaki ” BU İŞE BAŞVUR ” başlığının altındaki formu doldurmanız yeterlidir.

Evde pipet paketleme işi bu işler arasında yer alan işlerin başında geliyor.
Firma size belirli sayıda pipet ve paketlemek için paketler yolluyor ve sizden belirli miktarlarda sayarak paketlemenizi istiyor. Sizi işi ne kadar önem serseniz firma size o kadar çok iş verecektir. Bu işlerde grupta oldukça önemlidir. Kendinize grup kurarak iş sayınızı çoğalta bileceksiniz. Evde para kazanma olarak büyük bir iş kapısı olan bu iş imkanları ile birçok aile geçimini sağlıyor. Eğer daha çok iş almak istiyorsanız işinizi en doğru şekilde yapmanız ve söz verdiğiniz zamanda teslimat yapmanız oldukça önemlidir. Ayrıca ücretinizi iş bitiminde rahatlıkla alabileceksiniz. İşveren firmalar bu konuda oldukça hassas davranıyorlar. Özellikle ilk zamanlarda karşılıklı güven duygusu için zamanında teslimat ve ücret ödemesi iki taraflı güven duygusunu çoğaltacaktır.

Evde birçok iş yapabileceğiniz gibi evde ek iş ilanları 2024 olarak internet sayfalarına da başvuru yapabilirsiniz. İnternette size geri dönüş yapacaklardır. Fakat başvuru yaparken telefon numaranızı vermemenizde fayda vardır. Sizin ilanlarınız işveren tarafından görülecek ve size en yakın olan işveren firma size geri dönüş yapacaktır. Eğer sizde evde ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız internet üzerinden mail adresinizi ve isminizi vererek başvuru yapabilirsiniz. Eş iş imkanlarından ayda neredeyse 12.000 TL ile 13.500 TL arasında gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. İş olanaklarının bol olması geri dönüş olasılığını da arttırıyor. Size düşen tek görev sürekli bu sayfalara girerek iş istediğinize dair yorumlarınızı yenilemeniz. Tabi bu alanda size yakın firmalarında olması oldukça önemli. Eğer yakınlarda ek işveren firmalar varsa size geri dönüş en kısa zamanda gerçekleşecektir.

Hakkında evdeisyaparim

4 İŞ BAŞVURULARI

  1. Merhaba ben Ordu merkez de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Ordu’da yaşıyorum

  3. paketleme işi almak istiyorum

  4. Bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir