EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİ

Hiç aklınıza gelir miydi bilmiyoruz ama bizim hiç gelmez di 🙂 Evet başlıkta yazdığı gibi evlerinizde kullandığınız çamaşır asma mandallarını paketleyerek ayda rahatlıkla 18.000 TL ve üzeri para kazanacağınızı biliyor muydunuz? İş veren firma adetli olarak sizlere mandalları getirmektedir.

Bu mandalları 12 li ve 24 lü olarak paketleme işi vermekte. Asgari ücretinin 17.002 TL olduğu bu zamanlarda bu ek iş inanın herkese bir ek gelir kapısı sunacaktır.

Size verilen mandal paketleme ek işi 4 ay ve 6 ay süreyle devam edecektir. Eğer ailenizde daha fazla kişi yada kişiler var ise bu paketleme işinin adetini rahatlıkla daha yükseklere çıkarabilirsiniz.

Ek iş veren firma size ulaşması bizim tarafımızdan yapılacaktır il ve ilçenize göre biz yönlendirme yapacağız. Lütfen aşağıdaki ” BU İŞE BAŞVUR ” başlığının altındaki formu doldurmanız yeterlidir. Size uygun daha fazla evde ek iş ilanlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Hakkında Admin

7 İŞ BAŞVURULARI

  1. Mrba evde yapacağım verirseniz bu işi kargo alım ve gönderim ücretsiz kapıdan ise çok iyi olur ev hanımıyım titizlikle yaparım.ucretimin ödeme nasıl ve hangi banka aracılığıyla olucak sorularım.arasindadir .

  2. Evde mandal paketleme isi var mı konya

  3. Nilüfer Çalkın

    Bende evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum.

  4. Yardımcı olur musunuz ev hanımıyım evde iş imkanı istiyorum

  5. Çocuklarım için evde paketleme işine ihtiyacım var

  6. Kayseri de yaşıyorum üniversite öğrencisiyim

  7. Bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir