YENİ EK İŞ İLANLARI

Şartlar Ve Koşullar

Sitemiz ve sunduğumuz hizmet alt yapısı DGN Teknoloji Bilişim Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.
DGN Plus, Cumhuriyet Mah. Kurtuluş Cad. 1240 Sok. Demirtaş, Osmangazi Bursa/Türkiye adresinde saklanmaktadır/depolanmaktadır. Sitemiz editörleri ve sunum merkezi ise Göksu Mah. 4867 sok. D blok, Daire 13 Kepez/Antalya‘dadır. Sitemize giriş yaparak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız oluşabilecek aksi durumlarda sitemize erişiminiz sınırsız olarak yasaklanacaktır . Diğer unsurlardan birisi sunulan hizmeti kötüye kullanmak kesinlikle yasaktır, Sitemizin yönetim birimine girişleriniz ya da giriş yapmaya çalışmanız bir suç olarak gözükmektedir bu durum için birinci hedeften sonra 2.uyarının dikkate alınmadığı süresince sistem ve giriş loglarınız ile birlikte savcılıktan suç duyurusu olarak deri dönüşünüz sağlanacaktır. Kullanım şartları dahilinde sizlere sunulan bilgiler tarafında sizler bilgi edinmek isteyen kişiler olarak gösterilmektesiniz.

Sitemiz içerisinde yayınlanan bilgiler, Yazılar ve/veya görsel içerikler 2.bir internet sitesi tarafından kullanılamaz ve taklit edilmez, Bu İnternet sitesini kullanarak şartları kabul etmiş beyanında bulunmaktasınızdır. Ek şartlar ilgili Hizmetlerle birlikte sağlanır ve bu Hizmetleri kullanmanız halinde bizimle yaptığınız sözleşmenin de birer parçası haline gelir.

Hizmetlerimizi Kullanma

  • Hizmetler konusunda sizlere sunulan tüm politikaya uygun birer ziyaretçi olmak zorundasınızdır.
  • Sizlere sunulan bilgileri ve sunulan yorum alanlarını argo kelimeler kullanmayınız.
  • Argo kelime kullanan kişiler kesinlikle sistem tarafından uzaklaştırılacaktır.
  • Hizmetlerimize hiç bir şekilde müdahale söz konusu olmamalıdır.
  • Sadece ziyaretçilere sunulan arayüz ve talimatları dışında başka bir alana erişmeye çalışmayınız.
  • Yürürlükteki ihracat ve yeniden ihracat denetimini sağlayan yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz.
  • Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Yukarıdaki genel bilgiler bütün İnternet siteleri için geçerli olup sizler için en iyisini sunmamız durumunda sizlerden beklediklerimizdir. Her ne kadar bu durumlar kişiye itici geliyor olsa bile iyi hizmet için gerekli ve uygulanması gereken kurallardır. Sunulan tüm bilgiler İnternet üzerinde var olup diğer internet sitelerindende erişebileceğiniz türden bilgilerdir.

Şartlarımıza ve Koşullarımıza uyum sağladığınız için teşekkürler.