YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER NELERDİR 2017

evde-ek-isTam zamanlı çalışanların bile iş bulmakta, çalıştıkları işlerini koruyabilmekte sorunlar yaşadığı günümüzde biz evde kalmak zorunda olanlar nasıl ev ekonomisine katkı sağlayacağız?

Evde ek iş imkanları hakkında haberler duyuyorum ama güvenemiyorum. Çalıştığımın karşılığını alabilecek miyim? Ya beni mağdur edip hevesimi kırarlarsa?

Bu soruları evlerinden çalışmak isteyen herkesten muhakkak ki duyuyorsunuzdur. Ama artık bu soruların hiçbiri için düşünmenize gerek kalmadı. Nasıl mı?

Artık evinizde çalışıp kolay yoldan para kazanmak çok kolay… Çünkü herkes için uygun bir iş mutlaka var. Siz sadece biraz el becerisi gerektirenlerden mi, yoksa el becerisi ve eğitime gerek bırakmayanlardan mı tercih edeceğinizi belirlemek. Üstelik bu işlerin hemen hepsi size ayda en az 1000 TL ek gelir kazandırabilir. Bu paranın bütçenizi nasıl rahatlatacağını bir düşünün.

Tek yapmanız gereken sitemizde ilan veren ek iş firmaları ile sayfaların altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formu doldurarak iletişime geçmek. Çalışma arkadaşlarına ihtiyacı olan, ellerinde müşterilerine yetiştirmeleri gereken işler bulunan birçok firma var tüm sektörlerde. Bizim görevimiz ise sizleri bu firmalarla sitemizin güvenli ortamında buluşturmak.

Evinizin rahatlığında çalışmaya başlayacağınız yeni işinizde belki önceleri bir miktar zorlanabilirsiniz ama her işte olduğu gibi bu işte de çok kısa bir alışma süreci olacaktır. O sürenin sonunda ise verilen işlerin nasıl bittiğini anlamayacak, yenilerini istemekten kendinizi alamayacaksınız. Alabileceğiniz iş miktarının size verilen aylık standart miktarla sınırlı kalacağını düşünmeyin. O işleri tamamladıktan sonra da yeni işler talep edebilirsiniz. Ayrıca bu para kazanma yolları sizlere grup olarak çalışma olanağı da tanıyacak, tek başınıza çalışmak yerine çevrenizdeki dostlarınızla beraber sinerji yaratabileceksiniz. Herkesin kazanmaması için hiçbir sebep yok.

Eğer siz de “evde ek iş yapmak istiyorum” diyorsanız, sitemizi sık sık ziyaret ederek kendinize uygun çalışma fırsatlarını kolaylıkla bulabilir, ev konforunda para kazanmanın kapılarını aralayabilirsiniz. Başvurmak için daha ne bekliyorsunuz?

12 comments

 1. ANKARA-MAMAK
  ********Ev hanımı olmamdan dolayı evde haddinden fazla zamanım oluyor ve işe ihtiyacım var. Yaptığım işi büyük bir özen, titizlik içerisinde yapacağımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca el çabukluğu ve genç olmamdan kaynaklanan hız konusunda da şüpheniz olmamasını belirtmek isterim. Verilen işin hatta fazlasının zamanında ve eksiksiz yerine getirileceğinden de emin olabilirsiniz. Tek başına veya ekip çalışması tekliflerini de yerine getirebilirim. Tek olmamdan ziyade gerektiği takdirde 6 kişilik bir grubum var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Kilis- Merkez
  Bu işe çok ihtiyacım var. Vereceğiniz işleri titizlikle ve çabucak yapabilirim.Evde cok bos zamanım var.Ayrıca eger isterseniz grup halindede çalısabiliriz. Yüklü miktarda işler alabilirim.Lütfen en kısa bana sürede dönüş yapın.

 3. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var lütfen rica ediyorum

 4. Samsunda ikamet ediyorum 21 yasindayim evde yapabilecegim bi işe ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 5. karabük merkez

 6. Ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var izmir

 7. Merhaba ben ev kadınıyım ve bu işe ihtiyacım var.

 8. Yalova’da yaşıyorum, evde iş için dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 10. Malatya da ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım var ararsanız sevinirim

 11. Oğlumla birlikte yaşıyorum .Ek işe ihtiyacım var .okuloncesi öğretmeniyim. El becerim var .Yardımcı olursanız çok sevinirim .

 12. Burdur Merkez!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.