YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE SÜS MUMU PAKETLEME İŞİ

Son zamanlarda geçirdiğimiz bu zor dönemleri ek gelir olarak artık evlerde iş yapmak zorunda kalmıştır. Ekonomik zorlukların üstesinden gelinmekte ve ailelerine maddi olarak destek olmak isteyen Türk ev kadınları yaşadıkları şehirlerde fazladan iş yapmayı tercih etmektedir. Bu işi evde çocuklarınızla, akşamları eşinizle beraber yapabilirsiniz. Sizin için birkaç tane evde mum paketleme işi yaptırabilecek firmalara ulaşacağız. Çocuklarıyla birlikte ya da komşularıyla ek işlere başvuran kadınlar ek işlerle ayda 2100 TL kazanabilirler.
EVDEMUMPAKETLEME
Evde mum paketleme işi yapmak istiyorsanız bu işin imalat ya da ihracatını hatta belki ithalatını yapan şirketlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Evde mum paketleme işinden insanlar haftalık 800  ile 1500 TLarası gelir elde etmektedir.

Teslimat sırasında mum paketleme işini nasıl yapacağınızı, hangi renkleri sırası ile ambalajlara koyacağınızı firma yetkilisi size özenle göstererek anlatacak.  İşi yaparken olması gereken tüm malzeme ve teçhizat işi yapacak kişi yada kişilere adetli olarak sayılıp teslim edilir. Özellikle her bir pakete 10 adet mumun eksiksiz olarak eklenmesi gerektiğini hatırlatalım. Çünkü bu tür ek iş veren firmalar, sizden aldıkları işleri çok büyük marketlere yada yurt dışına ihraç ettiği için çok düzenli ve eksiksiz bir iş çıkarmanızı beklemekte. Size verilen işi 5 günde bir kontrole gelecek olan firma yetkilisi, hazırladığınız bitmiş kolileri sayarak sizden teslim alacak. Başvurmak için tek yapmanız gereken sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.