YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ 2021

Evde sabun paketleme işi kazancı en çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Evde sabun paketleme işi veren firmalar genel olarak paketleme sonunda kutu adedine göre tarafınıza ücret ödemektedirler. Çalışmanıza bağlı olarak günlük 100’e yakın sabun paketlemek mümkündür. Adet başına 30 ile 50 kuruş civarında bir ödeme alırsınız. Bu şekilde kazancınız ayda 2000 TL ile 3000 TL arasına gelmektedir.
sabunpaketlemeSabun paketleme işi, detay istemeyen bir ek iş modelidir. Hazır olan kutuya sabunu koyup bunları da büyük koliye yerleştirmeniz yeterlidir.. Dikkat etmeniz gereken tek şey sabun size büyük kalıplar halinde gelir, sizde bu kalıpları istenilen boyuta göre kesmeniz gerekir. Keseceğiniz boyutları size iş veren verecektir. Sırasıyla tüm işlemleri yaptıktan sonra, sabun ambalajı ile bitmiş olacaksınız. Paketleme işi yaparken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size sağlayacağız.
Tabi bu düzenli çalışarak, her gün 100 adet sabun paketleyerek teslim eden bir kişinin elde edeceği gelirdir. Gördüğünüz üzere sabit bir işten kazandığınız parayı bu ek işi yaparak elde etmeniz mümkündür. Daha az ürün hazırlarsanız geliriniz de daha az olacaktır. Başvurmak için tek yapmanız gereken sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.