YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE NOT DEFTERİ ZIMBALAMA İŞİ

defter-zimbalama-isiPara kazanmak için sabahtan akşama kadar patronların bin bir türlü şahsi kaprisine katlanıyorsunuz ama kazandığınız sadece hayatta kalmanıza yetiyor. Kimse sizin hayallerinizi, isteklerinizi veya ne düşündüğünüzü önemsemiyor.

Ne zaman güzel bir tatile gittiğinizi, lüks bir eğlence mekanında eğlendiğinizi bile hatırlayamayacağınız kadar uzun bir süre mi geçti? Bu kısır döngüden kurtulmak için çareler arıyor ama bir türlü çıkış yolu bulamıyor musunuz? Artık sizlerin evden ek gelir kazanarak ayağa kalkmanızı sağlayacak birçok fırsatla buluşturuyoruz sizi.

Evde not defteri zımbalama işi, sizlere sektöründe öncü firmalardan olan işverenimiz tarafından sunulan bir fırsat kapısıdır. Sağladığı güvenle talepleri karşılamakta zorlanan firmamız, tam zamanlı çalışanlar istihdam etmek yerine siz evde iş arıyorum diyen dostlarımıza gelir sağlamayı kararlaştırmıştır. Firmamızın ismini başvurunun sonucunda öğrenebilirsiniz ancak talep yoğunluğu sebebiyle firma ismini vermemeyi tercih ediyoruz.

Bu iş sayesinde ayda birçok tam zamanlı çalışandan çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Hatta işlerinizi ne kadar çabuk bitirdiğinize bağlı olarak daha fazla sipariş de talep edebilir, daha fazla kazanç da sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise kolay yoldan para kazanmak.

Diğer ek iş imkanları arasından kolaylıkla sıyrılmayı başarabilen bu kazançlı fırsat kapısına siz de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için, ilgili sayfa altındaki iş başvurusu linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Evde not defteri zımbalama işi, sizlere ham halde verilen sayfaları ciltlerin içerisine koyarak zımbalama temeline dayanıyor ve esasında çocukların bile becerebileceği kadar basit bir iş. Evinizde günlük programları ve dizilerinizi izlerken bile rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk zamanlar hızınızdan şüphe duyabilirsiniz ancak daha sonraları yapacağınız üretim miktarına kendiniz bile inanamayacaksınız. Bu iş için ailenizle ya da sevdiklerinizle de başvurabilir, kendi çalışma grubunuzun içerisinde grup halinde ek gelir kazanmanın bereketiyle tanışabilirsiniz. İşverenimiz de grup çalışmasını desteklemekte ve teşvik etmektedir.

Sizler de part time iş ilanları ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak ve başvurularda bulunabilmek için sitemizi sıklıkla ziyaret etmeyi unutmayın.

9 comments

  1. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz not defteri zımparalama işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

  3. evde pakatleme işi yapabilirim

  4. Ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var izmir

  5. bu iş ilanı hala aktifse geri dönüş yapabilir misiniz

  6. Bu işe ihtiyacım var lütfen ulaşır mısınız

  7. üniversite öğrencisiyim 3 kişilikle ekiple birlikte istenilen zamanda iş yapıp teslim edebilirim. ANKARA/KEÇİÖREN de ikamet ediyorum.

  8. Özlem UZUN/Poligon/Karabağlar/İZMİR

  9. evde paketleme işi arıyorum tecrübeliyim bursa da oturuyorum 3 kişiyiz yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.