YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE KURU MEYVE PAKETLEME İŞİ 2021

Son dönemde oldukça rağbet görülen ürünlerden bir kaçı da organik kurutulmuş meyveler. Bu corona döneminde oldukça satışı artan ürünlerden bir kaçıdır.
evdekurumeyvepaketlemeArtık aileler dönemsel meyveleri pazarlarda bulamadığından dolayı kurutulmuş ürünlere yönelmekte. Her bölgede çok sayıda organik meyve mevcuttur. Bu ürünün satımı genellikle internet ortamında daha hızlı olmakta. Bu yüzden firmalar ürünleri toplayıp, dilimleyip paket haline getirmekte güçlük çektikleri için bu paketleme işini genellikle evlere vermekteler.

Paketleme işinde 3 boy şeklinde paketlerle beraber kurutulmuş meyveler sizlere verilmekte. Bunun yanında bir ufak terazide veriliyor. Gramaj olarak tartılıp her ürün, gramajına göre paketleniyor. Her hafta kuru meyve paketleme işi güncel olarak devam ediyor.
Kazancımız ne olur diye düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum.  Kazancınız paket adeti olarak belirlenmekte, paket başına 1.5 TL ila 2.5 TL olarak belirlenmiştir. Gerçekten çok güzel kazanç elde edebilirsiniz. Ortalama haftalık 400 TL ila 600 TL arasında bir gelir sahibi olabilirsiniz. Sizde  evde rahatlıkla yaparım diyorsanız Başvurmak için tek yapmanız gereken sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.