YENİ EK İŞ İLANLARI

EVDE AĞIZ MASKESİ PAKETLEME İŞİ 2020

maskepaketleme

2020 Yılında tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü sebebiyle son zamanda oldukça talep edilen ağız maskeleri sadece covid-19 virüsüne değil, genel olarak grip, soğuk algınlığı, kalabalık ve havasız ortamlarda ağız ve burun yoluyla kapılacak virüslere karşı sağlığımız için ağız maskesi kullanmamız gerekmektedir.

Firmalar tarafından üretilen ağız maskeleri fabrika ortamında otomatik paketleme yapılmaktadır. Bu ağız maskeleri 10lu, 50 li ve 100 lü olarak piyasada satılmaktadır.

Corono virüs salgınından dolayı ağız maskelerine şuan için çok  yoğun talep bulunduğundan dolayı, ağız maskesi imalatı yapan fabrikalar binlerce hatta milyonlarca adetlerde gelen siparişleri yetiştirmekte güçlük çekiyorlar. Çünkü ağız maskeleri sadece Türkiye’ye değil, bir çok Avrupa ülkesine de gönderilmektedir.

Bunun sonucun da fabrikalar gelen binlerce ve milyonlarca siparişleri yetiştirmekte güçlü çektiği için bu koruyucu maskelerin paketleme ve sayma işlemlerini fabrika dışında evlere ek iş olarak tüm evlere ve ailelere vererek evde paketleme işi yaptırmaktalar. Böylelikle, kısa sürede siparişleri hazırlayarak müşterilerine göndermiş oluyorlar. Bu ilanımız sizde evde rahatlıkla yaparım diyorsanız Başvurmak için tek yapmanız gereken sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.