YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER NELERDİR 2017

EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER NELERDİR 2017

evde-ek-isOkullar açıldığı halde siz halen çocuklarınıza istedikleri malzemeleri alamamış olabilirsiniz. Belki de üniversitede okuyan oğlunuzun da yurt taksidi biraz gecikmiştir. Ödenmesi gereken faturalar, ev kirası, kredi kartı ekstresi derken bunların hiçbirine sıra gelememiştir muhtemelen.

Para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde kazandığınız  maaş hayallerinizi bırakın zorunlu ihtiyaçlara da yetemiyor olabilir. İşte tam bu noktada sizleri bu buhrandan kurtaracak evde ek iş fırsatları var artık.

Günümüzde evinizin kapısından bile çıkmadan yapabileceğiniz, sizlere tam zamanlı işlerin bile çoğundan fazla kazandıran birçok iş mevcut. Evinizde reklam videoları izleyerek, galoş veya plastik eldiven kutulayarak, kuru nane veya evde paketleme işi yaparak hayallerinizdeki paraları edinebilirsiniz. Bu işlerin birçoğu herhangi bir eğitim ya da deneyim gerektirmeyen, tamamen zahmetsiz ve eğlenceli uğraşlar.

Sitemizde bulunan size uygun bu tür güncel ek iş ilanları gördüğünüzde, ilanın bulunduğu sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” yazılı formu doldurmanızın ardından titizlikle yaptığımız seçim sürecine giriyoruz ve eğer siz çalışmak konusunda ciddi iseniz yüksek gelirli ortaklığımız başlıyor. Bizim size duyduğumuz sonsuz güven gibi siz de bize güvenebilirsiniz.

Bu kazançlı işleri yaparken evinizin güvenli ortamını terk etmenize hiç gerek yok. Ayrıca hangi saatte kalkacağınıza, ne kadar süre çalışacağınıza da karar veren herhangi biri yok. Dolayısıyla kaprislerinde boğulacağınız bir patron ya da boğucu iş ortamları da yok. Sizin yapmanız gereken tek şey sizlere her gün verilen kadar işi tamamlayıp teslim etmek. Zamanla evden ek gelir elde ettiğiniz iş kolunda ehilleştikçe, daha hızlı üretmeye, dolayısıyla daha fazla kazanmaya başlayacaksınız. Kazandıkça da daha fazla kazanmak isteyecek, belki kendinize ait iş grupları kurup aileniz veya sevdiklerinize de kazanmaları konusunda vesile olacaksınız.

Sizin gibi evden para kazanmak ve hayallerine biraz daha yaklaşmak isteyen dostlarımıza sitemize sıklıkla girerek güncel ilanlara bakmalarını, kendilerini tanımlayan işi bulduklarında ise başvurmalarını öneriyoruz.

22 comments

 1. Paketleme işi istiyorum konya seydişehirde oturuyorum lütfen biŕ iş istiyorum .

 2. Yahya ipekcioğlu

  Samsun

 3. Yahya ipekcioğlu

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Erzincan merkez

 5. Paketleme işi yapmak istiyorumm

 6. Amasya merkezde oturuyorum. Ev hanimiyim
  Paketleme işi yapabilirim.

 7. karaman merkezde oturuyorum . evde iş fırsatından yararlanman istiyorum hanqi iş olursa yapabilirim . lütfen ilqinirseniz çok mutlu olrum

 8. Paketleme işinize talibim istenilen tutarda istenilen zamanda elinizde olacaktır. Dönerseniz memnun olurum.

 9. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var lütfen rica ediyorum

 10. Merhaba ben Eyüp.İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Hangi iş olursa yaparim.Geri dönerseniz çok mutlu olurum.

 11. Gümüşhane merkezde yaşıyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

 12. NEVŞEHİR MERKEZ..PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM..TEŞEKKÜRLER..

 13. İşe çok ihtiyacım var NEOLUR arayın

 14. Merhaba ben şırnaktan paketleme isine elim yatkin ve cevremde genis bu isi miyim?

 15. İstanbul / TUZLA dan başvuruyorum her türlü paketleme işi yapılır

 16. Merhaba hakkaride oturuyorum dönüş yapar mısınız

 17. Paketleme işi istiyorum Manisa’da oturuyorum 20 yaşındayım el becerime güveniyorum

 18. Işe ihtiyacimiz var kahramanmaraş merkez

 19. Calişmak istyörum

 20. Semra ikiteli de lütfen geridönüş yapı n

 21. annemle birlikte yaşıyoruz birlikte bu işi yapmak istiyoruz karabük-safranbolu.

 22. Evde her türlü paketleme yaparım Karabük’te oturuyorum

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.