YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE VAZO-TABAK ÇİNİ SÜSLEME İŞİ

EVDE VAZO-TABAK ÇİNİ SÜSLEME İŞİ

tabak-suslemeArtık orta yaşlı biri olmuşsunuz ve hayatta hiçbir kazanımı olmaksızın yaşayan biri gibi mi hissediyorsunuz kendinizi? Kazandığınız tüm para hayatınızın rutinlerine mi gidiyor? Hatta belki de çocuklarınızla, eşinizle aynı evde yaşamak haricinde de paylaştığınız hiçbir şeyiniz kalmadı.

Bunlardan kurtulmanın yollarını arıyorsunuz ama bir türlü bulamıyorsunuz. İşte tam da bu anda sizlere bir çıkış fırsatı sunuyoruz. Sizler de evden ek gelir elde etmek istiyorsanız bizi dikkatlice dinlemenizi öneriyoruz.

Evde vazo-tabak çini süsleme işi, sizlerin evinizin konforunda yapabileceğiniz çok basit ve eğlenceli bir iş. Bu işten hayallerinizi gerçekleştirmenize yetecek kadar, hatta daha fazla bile ek gelir elde edebilirsiniz.  Tek yapmanız gereken istemek.

Bu işi sizlere sunan işveren firmamız sektöründe nesillerdir lider konumda olup hak ettiği bu güven sayesinde artık sadece atölyelerinde bulunan tam zamanlı çalışanlarını değil, siz evden çalışmak isteyen dostlarımızı da düşünerek bu girişimde bulunmaktadır. Ancak şahsen firmaya başvurmayı deneyecek birçok adayı doğru yoldan başvuru yapmaya yönlendirmek amacıyla işveren ismini veremiyoruz.

Bu bol kazançlı işe başvurmak için, sayfanın altında bulunan BU İŞE BAŞVUR formu doldurmanız yeterli. Başvurunuza para kazanma önceliği olan sizleri düşünerek, en kısa sürede cevap vereceğimize söz veriyoruz.

Evde vazo-tabak çini süsleme işi, sadece para kazanmanıza değil, belki de ailenizle aranızda bulunan bağların da kuvvetlenmesine sebep olacak. Bu Kolay yoldan para kazanma fırsatı çocuklarınız ve eşinizle beraber televizyon karşısında çayınızı yudumlayıp dizinizi izlerken bile yapabileceğiniz, tam manasıyla bir aile işi. Tek yapmanız gereken sizlere verilen işlemesiz malzemeler üzerine istenilen motifleri çizmek. Belki ilk başlarda hızınızın yavaş olduğunu düşüneceksiniz ama çalıştıkça zamanla el alışkanlığı kazandığınızı fark edeceksiniz. Bu iş için isterseniz yalnız, isterseniz kuracağınız ya da sonradan katılacağınız gruplarla çalışabilirsiniz. Beraber kazanmak her zaman daha bereketlidir.

Eğer siz de evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, sıklıkla sitemizi ziyaret ederek yeni iş fırsatları ve kazanç olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

10 comments

 1. Bu işi yapabilirim elim çizime boyamaya yatkın Burdur/merkez

 2. Bu alandan mezunum severek yapıcam

 3. Evde çini tabak vaso süsleme yapabilirim acil işe ihtiyacım var. El becerilerime güveniyorum.

 4. Mehtap Aksakallı

  İznik meslek yüksekokulu mezunuyum.

 5. İki yıdan beri çini yapıyorum. Artık bu işten para kazanmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 6. El Sanatları öğretmeniyim, atanamadım. 7 yıl çini dersi verdim. İş arıyorum

 7. Evde seramik fırınımda var resimde desende model çıkarmada boyamada ustayım bu işe çok ihtiyacım var

 8. bu işi sewerek ve mükemmel bir şekilde yapacaqıma inanıyorum litfen yardmcı olun karaman merkezde oturuyorum 21 yaşındayım

 9. Nuray Taşer

  Bu işi seviyorum ve yapmak istiyorum

 10. merhaba biz evde beş kişiyiz bu işe tallibimiz hepimiz 25 30 yaşında genç kadınlarız. elimiz hızlıdır

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.