YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE PRİZ KABLOSU SARMA İŞİ

EVDE PRİZ KABLOSU SARMA İŞİ

kablo-sarma-isiSizler için, evde ek iş ilanları sunarak ailenize katkıda bulunma imkanı sağlıyor ve bu konuda yardımcı olmaya devam ediyoruz.  Evde priz kablosu sarma işi ile kendinize ekstra gelir kapısı açabilirsiniz.

Birçok kişi bu tür işleri yaparak aile ekonomisine katkıda bulunur. Bahsettiğimiz işi kolaylıkla yaparak, hem kendinize bir meşgale bulabilir hem de çalışmayan bir birey olma durumundan kurtulabilirsiniz.

Peki, nasıl yapılır bu priz kablosu sarma işi? Dilerseniz şimdi, bu konu üzerinde daha detaylı bir anlatım yapalım.

Evde priz kablosu sarma işi yapmak il etapta size zor ve yorucu gelebilir. İnternet üzerindeki çeşitli ilan ve duyuruları takip ederek ya da bu işi yaptıran esnaflarla görüşerek, siz de ek iş fırsatını yakalayabilirsiniz. İşi veren kişi tarafından aldığınız priz kablosunu evinize getirerek, çalışma için uygun olarak hazırladığınız odanızda kapasiteniz kadar kablo sarabilirsiniz. Bu iş için dikkat etmeniz gereken önemli bir husus, evde getirdiğiniz kabloları iyi muhafaza etmeniz gerektiğidir. Ayrıca bu kablolar yer kaplayacağından dolayı, mutlaka boş bir alan hazırlamalısınız. Evde priz kablosu yapma işine karar verdiyseniz, ilk olarak bu önemli detaylara dikkat edin. Bu işten ne kadar kazanacağınız konusuna gelince, yaptığınız iş kadar ücretlendirmeye tabi tutulacaksınız. Ne kadar çok kablo sararsanız, o kadar çok gelir elde edebilirsiniz.

Günümüzde artık evden çalışmak ve ek gelir kazanmak çok basit bir hal aldı. Bu işi yapan birçok insan gibi, evde para kazanmak sizin de yapabileceğiniz bir şey. Yapmanız gereken tek şey, konuyla ilgili ilanları sürekli olarak takip etmek. Aslında bu işi sadece gelir için değil, hobi amaçlı olarak da yapanların sayısı fazla. Özellikle, evden dışarı çıkmayan ve gün boyunca yapacak fazla bir şey bulamayan bayanlar, can sıkıntılarını gidermek ve kendilerine uğraş bulmak için bu tür işleri yapmaktadır. İşi yaptıkça daha aşina olacak ve gün geçtikçe daha çok iş çıkaracaksınız. Bunun sonucu olarak da, geliriniz daha fazla olacak. Priz kablosu sarma işi dışında, evden para kazanabileceğiniz farklı işler arıyorsanız, bu konuda sıklıkla güncellenen yazılarımızı okumaya devam edin.

12 comments

 1. Kars merkez deyim ev hanımıyım bu işi yapabilirim

 2. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz kablo sarma işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Elim böyle işlere fazlasıyla yatkın. Bu işi istenilen şartlarda ve sürede kesinlikle yaparım lütfen dönüş yapın Burdur/merkez

 4. Merhabalar.. Ev Hanımıyım Samsun / İlkadım’da ikamet etmekteyim. Elimden her türlü iş gelir. Daha önce paketleme işlerinde çalıştım, konuya hakimim, bahsi geçen işi kısa sürede tamamlayabiliyorum. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla..

 5. Bu işle ilgileniyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim…

 6. burdur merkezde oturuyorum,katlama ve sarma işlerinde becerikliyimdir.geri bildirim yaparsanız sevinirim.

 7. merhaba bu işle ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim.denizlide oturuyorum

 8. Üniversite öğrencisi yim paraya ihtiyacım var bu yüzden geri dönüş yaparsaniz sevinirim 2 kişiyiz pratigiz

 9. Yapabilirim kablo sarmayı mersin dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. 27yaşındaym mersnde oturuyorum nişanlıyım ama maddi destekszlk yüzünden evlenemiyorum ek işe ihtiyacım var

 11. bursa’da yaşıyorum. Ekiple de çalışabilirim.

 12. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.