YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE ORGANİK REÇEL YAPTIRIP ALAN FİRMALAR

EVDE ORGANİK REÇEL YAPTIRIP ALAN FİRMALAR

organik-recelGünümüzde artık evde ek gelir çok rağbet görmeye başlamış bir iş kolu haline gelmiştir. Genelde bu tür işlere ev hanımları rağbet göstermekle birlikte, kendilerine hobi edinmek isteyen kişiler için de, hem gelir hem de hoşlandığı bir işi ortaya çıkarmak adına bir fırsattır.

Çocuklar olduğu için düzenli bir işte çalışma imkanı olmayanlar, öğrenci olunduğu için tam gün çalışamayanlar veya part-time çalışarak bir gelir sahibi olmak isteyenler için, yetenekler ve ilgiler doğrultusunda açılmış bir kapıdır.

Herkesin mutlaka ki, ilgi duyduğu bir alan ya da yetenekli olduğu bir durum vardır. Bu durumu aktif hale getirmek hem kişiye sorumluluk yükleyecek, hem de kazancıyla da manevi bir haz alacaktır.

Evde ek iş veren firmalar  oluşturdukları iş kolları; ev yemekleri yapmak, güzellik ürünleri satmak, özel ders vermek, internet ortamında makale yazmak, çocuk bakmak, çeviri yapmak, danışmanlık yapmak gibi gibi uzayan seçenekler mevcuttur. Bir kadın eğer isterse bu alanlardan birinde ya da ikisinde performans sergileyip gelir sağlayabilme lüksüne sahip olabilir. Mesela yemek yapmayı sevebilir; sabahtan 3 çeşit yemek yaparak çok kolay bir şekilde bağlı bulunduğu firmaya olan görevini yerine getirmiş olur. Evde sıhhi yapılan her şey beğenilir, tercih edilir. Turşu, reçel, tarhana, erişte, mantı gibi ürünlere kimse hayır diyemez. Bu konuda önemli olan sorumluluk sahibi olmak, işinde titiz olmak, temiz ve sağlıklı ürünler kullanmak ve gıdayı etiketlemeyi reklamını iyi yapabilmektir.

Evde reçel yaparak para kazanma yöntemi özellikle mutfakta vakit geçirmeyi seven, eli lezzetli kadınları ilgilendiren bir uğraştır. Reçel yapmak ustalık ister. Kıvamını tutturmak önemlidir. Ayrıca reçeli yaptıktan sonra müşteriye sunum biçimi de ayrı bir değer taşır. Ev yapımı reçele hiç kimse hayır demez. Marketlerde satılan reçellerde içeriğindeki emin olunamayan maddeler her zaman kafa karıştırıcı olmuştur. Oysa evde bir elden çıkmış ev reçeli denildiği zaman, o kafa karışıklığının yerini rahatlık alır. Ve sonrasında huzurlu bir tüketim hali. Kuşkusuz reçel yapmada bilgi sahibi olmak şarttır. Birbirinden farklı çeşit çeşit reçelleri beğeniye sunmak, her zaman için fark yaratır. En çok tercih edilen ev reçelleri gül, çilek, ayva, kayısı reçelleridir. Mesela nisan sonu mayıs ayı gibi yapılan incir reçelini sevmeyen yoktur. Bu arada bazı reçellerin yapılma zamanları vardır ki, bunlara dikkat etmek müşteri potansiyelinizi de etkileyecektir. Mevsiminde yapılan reçeller ağızda tat bırakır bu unutulmamalıdır.

Bayanlar bu şekilde hem ev ekonomilerine katkıda bulunur, hem de kişisel maneviyat hazzı yaşarlar. Kazanılan ek gelirlerde aslında evde oturan bir bayan için hiç de azımsanmayacak değerdedir. Ek iş firmaları  bu iş için size yaklaşık kazanılan aylık ücret 900 ila 1.600 TL arasında tutarlar ödemektedir.

12 comments

 1. ankara keçiören – evde her türlü reçel istenildiği şekilde yapılır. görüşmek ümidiyle

 2. Bursa ve çevresi için istenilen miktarlarda organik reçel turşu makarna soslari ve kahve yanına küçük cookie ‘ler yapılır

 3. SEVİLAY GENÇOĞLU

  MERHABALAR EVİMİZDE ANNEMİN REÇELLERİNİ BİLMEYEN YOKTUR. MARKET REÇELLERİNİ YANINA KOYAMAZSINIZ HAKARET OLUR . GERÇEK DOĞALLIKLA MÜKKEMMEL TATA- VE AROMA İLE YAPTIĞI HER ÇEŞİT REÇELLERİ İÇİN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ MEVSİMİNDE OLAN MEYVA ZAMANINDA TALEPLERİ ALABİLİRİZ.
  İTİBAT NO 05327171776

 4. bende çok güzel reçel yaparım urfada oturuyorum lütfen dönüş yapiniz tlf 05422570345

 5. Kocaeli’nde yaşıyorum reçel yapmak severek yapabileceğim bir iş taleplerinizi bekliyorum

 6. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

 7. Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum kına paketleme kutu katlama poşet katlama boncuk dizme elde mantı ev reçeli yapabilirim temiz ve zamanında yaparım işlerinizi bekliyorum

 8. merhaba bende evde organik reçel yapmak istiyorum nasıl başvuru yapacagım yardımcı olurmusunuz

 9. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum

 10. ORGANİK NİGDE RECELLERİ MEVCUTTUR EL YAPIMI HEPSİ SON DERECE ORGENİK VE TAT OLARA MÜKEMMEL
  ADANA’DA İKAMET EDİYORUM

 11. Merhaba,Adana Seyhan da ikamet ediyoruz,temiz reçel yaparız,iş imkanı istiyoruz

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.