YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE OLTA İPİ (MİSİNA) SARMA İŞİ

EVDE OLTA İPİ (MİSİNA) SARMA İŞİ

olta misinası sarmaÇalıştığınızın hakkını vermeyen patronlardan eminiz ki bıkmışsınızdır. Ya da kazandığınız paranın sadece evinizin zorunlu giderlerine yetmesini.

Yıllardır tatil yapamamış olmak da içinizi acıtıyor dur belki. İşte tam burada biraz fazladan gelire ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz.

Evde ek iş olarak ne yapabilirim, diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Merak etmeyin. Evden para kazanmak, artık her zamankinden daha kolay bir uğraş. Peki, ama nasıl?

Evde olta misina sarma işi, evinizin çatısı altında yapabileceğiniz, hiçbir nitelik gerektirmeyen, tamamen sizin iş azminizle yapabileceğiniz bir iş. Tek yapmanız gereken sizlere verilecek olta kasnaklarını makaralar halinde gelen farklı ebatlardaki misinaları sarmak. Bu şekilde ayda 600 adet iş teslim ederek 1600 TL evden ek gelir kazanmanız mümkün.

Firmamız atölyelerinde çalıştırdığı tam zamanlı mesai arkadaşlarının yanı sıra siz evde para kazanma niyetinde olan kişilerin de isteklerini karşılıyor. Sektörde güvenilir ve köklü yapısıyla tanınan işveren firmamızın adını onlara yapılabilecek yüksek sayıdaki başvuru ihtimaline karşı burada yayınlayamıyoruz.

Eğer yaşadığınız yer olarak şüpheleriniz var ise Türkiye’nin her yerine iş verilmektedir. Sizlere sunduğumuz ek iş İstanbul için de mevcut, diğer Anadolu illeri için de. Başvurmak için tek yapmanız gereken sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurmak.

Bu kazançlı olduğu kadar eğlenceli de olan işi yaparken TV izleyebilir, sohbet edebilirsiniz. Kısacası nasıl rahat hissediyorsanız o şekilde çalışabilirsiniz. Başta el alışkanlığı edinene kadar biraz yavaş yapacağınız bu işte çalıştıkça ne kadar kısa sürede geliştiğinize kendiniz bile inanamayacaksınız. Ne kadar çabuk bitirirseniz sevdiklerinize o kadar çok zaman ayırabilir ya da yeni siparişlere yelken açabilirsiniz. Ek iş arıyorum diyen herkes bu işe girmek için can atacak.

Ayrıca kendi ekibinizi kurup sinerji yaratabilir, alınan işleri grup halinde çok daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Ek iş veren firmalar bu tür kolektif çalışma gruplarını daha fazla teşvik etmektedir.

Yeni ek iş ilanları ve dahası için sitemizi ziyaret edip sizler için hazırladığımız kazançlı fırsatları incelemeyi unutmayın.

11 comments

 1. İstanbul bayrampaşada oturuyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 2. İstanbul bayrampaşada oturuyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Kısa sürede onayınızı bekliyorum.

 3. aydın merkezde oturuyorum.

 4. Bursa’da yaşıyorum. Ekip çalışmasıyla daha fazla sayıda ve hızlı yapabilirim

 5. bu işe başvurmak istiyorum

 6. bu işe başvurmak istiyorum.ısparta merkezde oturuyorum kısa surede dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 7. bu işi yapmak istiyorum.

 8. Ispartada ikamet ediyorum bilgi alabilirmiyim tesekkurler

 9. aydında ikamet ediyoruz ve toplam 5 kişiyizz yaşlarmız 25-30 yaş arası siparişleri zamanında teslim edebiliriz

 10. -Karabük-
  -Üniversite öğrencisiyim bu iş tam benlik. Paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
  -05531680378-

 11. Mrb lar istanbul pendikte oturuyorum

  Bu isi yapmak istiyorum

  Tel no =0531 456 50 68

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.