YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE KURU NANE PAKETLEME İŞİ – 2016

EVDE KURU NANE PAKETLEME İŞİ – 2016

kuru-nane paketlemeGelen zamlar her geçen gün cüzdanımızdaki paraları biraz daha eritirken acilen önlem alma gerekliliği de biraz daha yük oluyor omuzlarımıza. Halbuki bizim çocuklarımız, gitmek zorunda olduğumuz okullarımız ve yapılacak tonlarca ev işimiz var.

İşte tam burada evde ek iş imkanları devreye giriyor. Peki ama evden bana kim iş verir, Kim tanımadığı bir ev hanımına güvenir diyorsanız, merak etmeyin. Biz size güveniyoruz.

Evde kuru nane paketleme işi, hepinizin fazla çaba sarf etmeden yapabileceği kolay bir ek gelir imkanı. Ayda sadece 4000 adet paketleme yapmanız yeterli. Çalışma hevesi olan bir kişi için bu sayı hiç de fazla değildir. Kazancımız da ayda 1800 TL ile tam zamanlı mesai yaparak fiziki olarak yorulup evinden uzak kalan birçok asgari ücretliden oldukça fazla. Bu parayı kazanmak için ise daha fazla beklemeye hiç gerek yok.

Bu işe kendiniz başvurabilir, çevrenizde sevdiklerinizin de bu kazanca ortak olmaları için onları da teşvik edebilirsiniz. Hep beraber, evde ek iş yaparak, yardımlaşarak niye kazan mayasınız ki? Tek yapmanız gereken bu sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İşveren firmamızın artan siparişlerine yetişememesi sebebiyle siz evde paketleme işi yapmak isteyen çalışma arkadaşlarına ihtiyacı olmuştur. Firmamız, evde ek iş veren firmalar arasında uzun süredir ilklere imza atmış köklü ve güvenilir bir firmadır. Ancak ilanımıza olabilecek yoğun talepten firmanın etkilenmemesi için adını şu an burada veremiyoruz.

Evde kuru nane paketleme işine ilk başladığınızda aldığınız işleri gözünüzde büyütmeyin. Elleriniz gün geçtikçe hızlanacak ve belki de işveren firmamızın sizlere verdiği iş miktarı bile sizlere az gelmeye başlayacak. Bu durumda ister kalan zamanlarınızı sevdiklerinize ayırın, isterseniz fazladan siparişler alarak daha fazla kazanmaya başlayın. Tercih tamamen size kalmış.

Kendi kişiliğinize, el becerinize veya zaman durumunuza uyan güncel ek iş ilanları için sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için kazançlı bu serüvene başlayabilirsiniz. Refaha giden bu yola girmek için daha ne bekliyorsunuz?

18 comments

 1. Bu ısı ışıtıyorum yardımcı olunuz lütfen Antalya’da ıkamet ediyorum

 2. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz nane paketleme işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Elim böyle işlere fazlasıyla yatkın. Bu işi istenilen şartlarda ve sürede kesinlikle yaparım lütfen dönüş yapın Burdur/merkez

 4. Ankara mamakta oturuyorum
  3 kişilik bi ekibim var
  Bebegimin ihtiyaçlarını giderebilmek için paraya ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 5. Bu isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var manisa sqlihlide oturuyorum

 6. Ek is yapmak istiyorum acilll

 7. Nane paketleme işini yapmak istiyorum Erzurum. Da ikamet etmekteyim geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 8. Merhabalar Antalya da ikamet etmekteyim.Ek iş yapmak istiyorum.Ekip arkadaşları da bulabilirim.Lütfen dönüş yapar mısınız.

 9. Merhaba erzurum merkezde oturuyorum nane paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 10. Bülent KARATAŞ

  İstanbul – Avcılar / parseller de ikamet etmekteyim ek iş olarak düşünüyorum. Gece çalıştığımdan gündüzleri boşum.

 11. Merhaba aksaray da oturuyorum bu işe talibim

 12. Elazigda oturuyorum pratik calisirim bu isi istiyorum donus yaparsaniz memnun olurum

 13. 4 kişilik bir ekibiz elazigda oturuyorum işleri özenle ve hızla yaparım hatasız bir şekilde bu ise ihtiyacım var teşekkür ler

 14. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

 15. Elazig paketleme isi istiyorum acil

 16. -Karabük-
  -Üniversite öğrencisiyim bu iş tam benlik. Paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
  -05531680378-

 17. Merhaba , İzmir Şirinyer de oturuyoruz. İşinize özenle talibiz

 18. Elazıg merkezi üniversitesi Yunusemre bulvar oturyor paketleme yaparm yeter ki yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ederim

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.