YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / Evde ek iş Adana / EVDE KOLYE KLİPSİ BİRLEŞTİRME İŞİ

EVDE KOLYE KLİPSİ BİRLEŞTİRME İŞİ

kolye klips birlestirmeEkmeğin artık aslanın ağzında değil midesinde olduğu, çalışma ortamlarının dedikodular, patronların kişisel hırslarla dolu olduğu günümüzde paranızı evinizin sıcaklığında kazanmak istemez misiniz?” Evde Ek iş yapmak istiyorum ama bulamıyorum” diyorsanız, her denemenizde hevesiniz kırılmışsa üzülmeyin. Hayatınızı konforlu bir şekilde idare ettirmenizi sağlayacak iş fırsatı bir Tık ötenizde.

Evde kolye klips birleştirme işi, kolayca, fazla zahmete girmeden yapabileceğiniz evden ek gelir kaynağınız olabilir. Hatta bu iş sayesinde tam zamanlı mesailerde kazanamayacağınız bir ücret olan 1400 TL gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işveren firmamız tarafından size verilen 3500 adet işi bitirip teslim etmeniz. Bu miktarda paketleme işi aslında evinin güvenli çatısı altında çalışan biri için hiç de fazla değil. Ayrıca daha fazla çalışarak daha da fazla kazanabileceğinizi de unutmayın.

Bu kazançlı işi size sunan firma, yıllarını tek geliri evde ek iş imkanları olan kişileri mutlu etmeye adamış, kendi kazancı kadar o insanların da refahını düşünen, sektörün öncüsü köklü şirketlerden. Ancak başvuruların sebep olabileceği yoğunluğu hesaba katarak firmanın adını burada sizlerle paylaşmamayı tercih ediyoruz.

Bu kazançlı fırsatı kaçırmamak, güvenli çalışma ve ödeme ortamına sahip bu evden ek gelir sisteminde istiyorsanız sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formu hemen doldurmanız gerekiyor. Bu bonkör teklifi değerlendirmek için daha ne bekliyorsunuz?

El alışkanlığınız olmadığı için ilk anda yavaş yaptığınızı sanabilirsiniz ancak el alışkanlığı kazandıkça kısa sürede beklediğinizden de hızlı şekilde çalışa bildiğinizi keşfedeceksiniz. Zira iş el becerisinden çok el çabukluğu gerektiriyor. Bu sayede de elinizdeki işi bitirebilmek için kendinize güveniniz gelecek, daha fazla iş alabilmek için daha fazla istek duyacaksınız. Ayrıca kazanmanın verdiği motivasyonla belki de kendi ekibinizi kuracak, çevrenizdeki insanların da sizin sayenizde ek gelir sağlamasına vesile olacaksınız. Mutlu edebileceğiniz onlarca aileyi hayal edebiliyor musunuz?

Güncel işler, evde ek iş veren firmalar ve yeni kazanç fırsatları için sitemizi sıklıkla ziyaret ederek size uygun ilanlara başvurmayı unutmayın.

8 comments

  1. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz kolye klipsi birleştirme işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. ANKARA-MAMAK
    ********Ev hanımı olmamdan dolayı evde haddinden fazla zamanım oluyor ve işe ihtiyacım var. Yaptığım işi büyük bir özen, titizlik içerisinde yapacağımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca el çabukluğu ve genç olmamdan kaynaklanan hız konusunda da şüpheniz olmamasını belirtmek isterim. Verilen işin hatta fazlasının zamanında ve eksiksiz yerine getirileceğinden de emin olabilirsiniz. Tek başına veya ekip çalışması tekliflerini de yerine getirebilirim. Tek olmamdan ziyade gerektiği takdirde 6 kişilik bir grubum var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Evde ek iş yapmak iştiyorum. Şanlıurfa bozova ilçesinde yaşamaktayım. dönüş yaparsanız sevinirim. her türlü paketleme işini itinayla yapabilirim. 3 kişilik ekibim de bulunmaktadır.

  4. Bu konuda tecrübem var. İşe talibim ist/pendikte ikamet ediyorum

  5. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olun teşekkürler

  6. Konya meram kolye klipsi işini yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen

  7. Adana kolye klipsi birleştirme işini yapmak istiyorum.

  8. bu işe ihtiyacım var ben istanbul bahçelievler de oturuyorum bu işi evde 4 kişi olarak yapabiliriz lütfen geri dönün

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.