YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE KARANFİL PAKETLEME İŞİ – 2016

EVDE KARANFİL PAKETLEME İŞİ – 2016

karanfil paketleme işiPaketleme işini yapabilirim ve elinizin hızına güveniyorsanız bizce bu iş tam size göre. Artık para kazanma yolları oldukça kolaylaştı. Evinizde otururken tv seyrederken bile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sitemize ziyaret eden part time çalışan üniversiteli arkadaşlarında yapabileceği KARANFİL paketleme işi oldukça kazançlıdır.

Siz de çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza part time iş ilanları  sitemizi önermeniz onlar için iyi bir kolay para kazanma yolları  sunabilirsiniz.

İş veren firma tüm ürünleri ve tesisatı size getirecektir. Bu tesisatlar şunlardır: küçük gram ölçen tartı, paketleme ambalajı ve paketleme kutusu. Ek iş veren firmalar genellikle haftalık olarak ürünleri sizden geri toplarlar.

Emeğinizin karşılığında firma sizden aylık yaptığınız paket kadar ücret öderler. Size bu kazanç ayda 1.500 TL olarak geri döner.  Evden para kazanma olanağı daha çok rağbet gördüğünden dolayı işler genellikle daha çok başvuru olmaktadır.

Sizde herkesten önce bu işe sahip olmak istiyorsanız “BU İŞE BAŞVUR” bağlantısına tıklayarak karşınıza çıkan formu hemen doldurmanız gerekiyor. Firmadan gelen teklifi değerlendirmek için daha ne bekliyorsunuz?

10 comments

 1. Bu işi istiyorum açıl dönüş Antalya aılme destek çıkmak ısıtıyorum

 2. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz karafil paketleme işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Ankara mamakta oturuyorum
  3 kişilik bi ekibim var
  Bebegimin ihtiyaçlarını giderebilmek için paraya ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 4. Merhaba,
  Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde karanfil paketleme işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi günler dilerim.

 5. Muşta oturuyorum.Bu işe başvurmak istiyorum. Aileme destek olmak istiyorum.

 6. Muşta oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 7. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

 8. -Karabük-
  -Üniversite öğrencisiyim bu iş tam benlik. Paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
  -05531680378-

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.