YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE HAMİLELİK LOHUSA TACI YAPMA İŞİ

EVDE HAMİLELİK LOHUSA TACI YAPMA İŞİ

lohusa taçı yapmak işiHangi sebepten olursa olsun ev ekonomisine katkı sağlamak isteriz hepimiz içten içe. Bu aşamada Evden Para kazanmak hepimizin hayallerini süsler.

Ama genelde güvenilir işveren bulamadığımızdan her seferinde vazgeçeriz bu arzularımızdan. Bakmak zorunda olduğumuz çocuklarımız, gitmek zorunda olduğumuz okullarımız da vardır zaten.

Artık bu korkularınıza bir son verebilirsiniz, Çünkü artık tam aradığınız iş başvurmanız için sizi bekliyor.

Evden hamilelik lohusa tacı yapma işi tam size göre. Bu yaratıcılıktan çok el emeği gerektiren işi hepiniz yapabilir, evinizde televizyonunuzu, dizinizi izlerken çalışabilirsiniz. Evinizin konforunda ek gelir elde etmek artık çok kolay. Ev işlerinizi yaparken aynı zamanda günde kendi belirlediğiniz saatlerde çalışabilir, 1350 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bu getiri asgari ücretten bile oldukça fazla gördüğünüz gibi. Ayrıca ekstra sipariş alarak daha fazla da kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken evde Hamilelik lohusa tacı yapmak. Sizlere ayda 350 adet verilecek bu siparişleri evinizden çıkmadan, mesai saatlerine bağlı kalmadan yapabilecek, evden ek gelir kazanmaya hemen başlayabileceksiniz. Firmamız artan talepleri karşılamak için güvenilir ve çalışkan evden çalışabilecek iş ortakları arıyor. Ancak talep yoğunluğunu engellemek maksadıyla firmamızın adını burada paylaşamıyoruz.

Bu işi yapmaya siz de istiyorsanız ya da etrafınızda evde iş yaparım diyen kişiler var ise aşağıdaki “BU İŞE BAŞVUR” formu doldurmanız gerekiyor. Başvurmak için geç kalmayın.

Öğrenme aşamasında sizin için zor gibi görünse de emin olun işe devam ettikçe alışacak ve zannettiğinizden de fazla hızlandıracaksınız. Hızlandıkça da kazancınız artarak sizi daha refah içerisinde yaşatacak miktarlara ulaşacak. Paralarınızı hesabınızda gördükçe kazanma isteğiniz daha da artacak, çevrenizdeki kişileri de bu işe yönlendirmek isteyeceksiniz. Evde ek iş olarak ne yapabilirim diye kendinize soruyorsanız bu iş tam size göre. Güncel evlere iş ilanları için sitemizi ziyaret etmeyi, kendi el yatkınlığı ya da zaman yönetiminize uyan iş ilanlarına başvurmayı unutmayın. Hangi işin size uyacağını, hangisinin ise zengin edeceğini asla bilemezsiniz. Başvurmak için daha ne bekliyorsunuz?

4 comments

  1. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz lohusa tacı işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. Merhaba biz sakaryada ikamet ediyoruz 2 kişiyiz bu işi yapabiliriz dönerseniz seviniriz

  3. Olabilir.İzmir Şirinyer de yaşıyorum.Bilgi verirseniz sevinirim.

  4. İstanbul arnavutköyde ikamet etmekteyim geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.