YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE GİYSİ YADA GÖMLEK ÜTÜLEME İŞİ

EVDE GİYSİ YADA GÖMLEK ÜTÜLEME İŞİ

utu-yapma-isiÇeşitli sebeplerle evlerinden çıkamayan, okulları sebebiyle çalışamayan birçok insan var. Öğrenciler ailelerine yük olmaktan bıkmış, ev hanımları bütçelerini biraz daha ferahlatmak ister durumda ama tam zamanlı çalışmak mümkün değil.

İşte tam da bu anda evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, artık çok güzel bir cevabınız var bu soruya.

Evde giysi ütü işi, işveren firmamız tarafından bizlere iletilerek sizlere evinizden çıkmadan cüzdanınıza katkı sağlayabilme fırsatı sunuyor.

Tek yapmanız gereken her ay size evde ek iş olarak ütü işi verilecek ve günde 40 adet giysiyi ütülemeniz gerecek. Bu iş için ayda en az 1600 TL kazanacak, hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

İşveren firmamız, tekstil sektörünün köklü ve öncü şirketlerinden biri olup, iş arkadaşlarını sadece atölyelerde çalışabilecek tam zamanlı kişilerden değil, evden ek iş alarak çalışmak zorunda olan sizlerden de seçmeyi tercih etmektedir.  Ancak sizlerin yoğun ilgisinin çalışma düzenini olumsuz etkileyebileceği kaygısıyla firmamızın ismini buradan paylaşmamayı tercih ediyoruz.

Eğer siz de evde iş arıyorum diyor ve firmamızın bu kazançlı fırsatını değerlendirmek istiyorsanız sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” başvuru formunu doldurmanız yeterli. Artık siz de bu iş için bir adaysınız.

Ev işlerine zaten hakim olan sizler için evde giysi ütü işi eminiz ki hiç de zor gelmeyecek. Belki ilk zamanlar el alışkanlığınızın olmaması sebebiyle yavaş kalacak, ancak sonraki dönemlerde kendinizin bile inanamayacağı hızlara ulaşacaksınız. Sizlere verilen işleri o kadar erken bitireceksiniz ki ister ailenize vakit ayırabilecek, isterseniz de size verilenden fazla işe talip olabileceksiniz. Üstelik bu işleri yalnız yapmak zorunda da değilsiniz. Etrafınızda sizler gibi evlerinden çalışmak zorunda olan kişileri bularak bu kazançlı iş fırsatından onların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Evden para kazanmak bu kadar kolay ve kazançlı bir iştir.

Bu ve bunun gibi birçok part time iş ilanları için sitemizi ziyaret edebilir, sizi tanımlayan işleri bulabilir ve başvurabilirsiniz. Sizlerin kazancı, bizim mutluluğumuzdur.

4 comments

  1. Sakaryada yaşıyoruz iki bayan evde iş yapmak istiyoruz

  2. Utu isini cokk rahat yapabilirim istanbul gaziosmanpasada oturuyorum tesekkürler

  3. Sivas yapabilirim bu iş

  4. Selam ben öğrenciyim bu işe ihtiyacım var. Tekistilde de çalışdım ütü oşini biliyorum

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.