YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE DAVETİYE ZARFLAMA İŞİ

EVDE DAVETİYE ZARFLAMA İŞİ

davetiye zarflama işiParasız veya işsiz kaldığımız zamanlar olmuştur muhakkak hepimizin. Geliriniz tamamen kesilmişken gelen faturalar, alınacak eşyalar, erzaklar hiç bitmez. Siz zaten olmayan paranızın da günden güne eridiğini görüp paranızdan da önce tükenirsiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorum ama nereden bulacağımı bilmiyorum. Ne iş yapacağıma karar veremiyorum diyorsanız merak etmeyin. Artık parayı dert etmenize gerek yok.

Evde davetiye zarflama işi, sizin gibi evinde kolay yoldan para kazanmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftan. Üstelik bu işi yapabilmek için herhangi özel bir beceriye de sahip olmanıza gerek yok. Her yaştan, herkesin kolaylıkla yapabileceği bu işte 10.000 adet davetiye zarflayarak ayda 1000 TL gelir elde etmeniz mümkün. Bu miktarın bütçenizi nasıl etkileyeceğini hayal edebiliyor musunuz?

Müşterilerinin güveni neticesinde almış olduğu yoğun siparişlere yetişemeyen işveren firmamız, tam zamanlı kişilere istihdam sağladığı gibi aynı zamanda siz evde iş arayanlar için de gelir kapısı olmayı istemektedir. Böyle bonkör bir teklife gelebilecek yoğun taleplerin firmanın çalışma motivasyonunu olumsuz etkilememesi için ismini burada açıklayamıyoruz.

Sizler de bu faydalı para kazanma yolunu kendinize kazanç kapısı olarak görüyorsanız, sayfanın altında bulunan “BU İŞE BAŞVUR” formu doldurmanız yeterli.

Evde davetiye zarflama işi, sandığınız kadar da zor bir evde ek iş olmayıp, ailenizle akşam keyfi yaparken bile zevkle, yorulmadan yapabileceğiniz bir iş. Farklı zarf çeşitlerinin katlanması biraz uzun sürse de bu tamamen el yatkınlığınızın olmamasından kaynaklıdır ve çok kısa sürede giderilebilecek bir sorundur. Başladıktan kısa bir süre sonra size verilen işlerin sizden beklenenden çok daha kısa sürede bittiğini göreceksiniz.

Bu işte yalnız çalışmak zorunda değilsiniz. Beraber vakit geçirmek istediğiniz komşu, akraba ve arkadaşlarınızı da bu evden ek gelir fırsatına başvurmaya teşvik edebilir, beraber kazanmanın, paylaşmanın hazzını tadabilirsiniz.

Evlere iş veren fabrikalar, güncel iş fırsatları ve daha birçok ilan için sitemizi ziyaret etmeyi, sizi tanımlayan işi bulduğunuzda ise başvurmayı sakın unutmayın.

10 comments

  1. İstanbul Kadıköy’de oturuyorum.Daha önce de bu işi yapmıştım.Bu yüzden işinizi çabucak teslim edebilirim.

  2. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz davetiye zarflama işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  3. Yaşam kaitemiz düştüğü ve her geçen gün masraflarımız arttığından bir bayan olarak hem evimin işleri aksamaması adına eşim emekli birlikte çalışarak evde ek iş yapmak istiyoruz..İnternette araştırma yaparak sizin sayfanızı gördüm Sizin içinde uygun olursa eşimle birlikte çalışmak istiyoruz.Olumlu olumsuz dönüş yapılabilir mi.ESKİŞEHİR Saygılar..

  4. Adana merkezdeyim.Evde ek iş istiyorum.

  5. İyi günler İstanbul arnavutköyde ikamet etmekteyim bu işi daha önce de yaptık kardeşim ile beraber yapıcaz. Kısa süre içinde dönüş yaparsanız sevinirim

  6. İhtiyacım var bu işe yardımcı olurmusunuz

  7. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

  8. ESKİŞEHİR merkezde oturuyorum her türlü paketleme ve davetiye katlama işini yapabilirim acil ihtiyacım var

  9. Aydın nazilli de oturuyorum daha önce yaptığım bi iş işinizi hızlı teslim edebilirim.

  10. MERHABA TUZLADA YAŞIYORUM BU İŞE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR 3 ARKADAŞIZ ACİL YARDIMLARINIZI RİCA EDERİZ

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.