YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE BEBEK EMZİĞİNE İSİM YAZMA İŞİ

EVDE BEBEK EMZİĞİNE İSİM YAZMA İŞİ

emzik zinciri harfle isim yazmaGelen zamlar her geçen gün biraz daha belinizi bükü yorsa, mesai saatleri bitmek bilmiyor, patronlar her dakika çalışmanız için başınızın etini kemiriyor sa, artık ek iş ilanlarına bakmanın zamanı gelmiş demektir. Çocuklarınız var, öğrencisiniz veya dışarıda çalışmanıza izin vermeyen bir eşe sahipsiniz.

Korkmayın,” evde iş arıyorum, ama bulabilir miyim?” diye kendinize sormak için hiç de geç değil. Hatta belki de tam zamanlı çalışanlardan bile çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde bu artık çok kolay.

Evde bebek emziğine isim yazma işi, kesinlikle el becerisi ya da eğitim gerektirmeyen,  her hevesli kişinin gayet başarılı bir şekilde yapabileceği bir evden ek gelir imkanı. Tek yapmanız gereken işveren firmanın sizlere vereceği 1500 adet emziğe sizden istenilen şekilde isimleri yazmak ve teslim etmek. Hepsi bu kadar. Bu emeğiniz karşılığında ayda 1200 TL gelir elde edeceksiniz ve her ay hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

İşveren firmamız sektördeki evden çalışmak isteyen her bireyin yüzünü güldürmüş köklü ve güvenilir bir kuruluştur. Güvenilirliği ve dürüstlüğü sebebiyle müşterilerinden birçok sipariş almakta, almakta olduğu bu işlerde ise evlerinden çalışmak isteyen kişilerin yüzlerini güldürmektedir. Yoğun başvuruların yaratabileceği olumsuzluklar sebebiyle firmamızın ismini vermemeyi tercih ediyoruz.

Sizde bu kazanca ortak olmak, işveren- işçiden çok aile olmayı ilke edinmiş bu firma ile çalışıp aile bütçenize çağ atlatacak bu işe başvurmak için ne bekliyorsunuz. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan “BU İŞE BAŞVUR” yazılı formu doldurarak ve evden ek gelir elde etmeye başlayınız.

En başlarda her işin acemilik dönemi olacağı gibi bu işte de zorlanabilirsiniz. Ama tahmin ettiğinizden de kısa sürede bu işe alışacak, evde ek iş imkanları arasında altın gibi parlayan bu gelir kapısına aşık olacaksınız. Hatta kendi çalışma ekiplerinizi kuracak, paylaşarak kazanmanın keyfine varacak, hep beraber refaha ulaşacaksınız.

Evde ek iş ilanları 2016 yılında nasıl yeni fırsatlar sunmuş, hangi konularda çalışarak evinize gelir sağlayabilirsiniz merak ediyorsanız sitemizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

16 comments

 1. Merhaba, Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz bebek emziğine isim yazma işini zamanında teslim edecek şekilde yapabiliriz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. Okul öncesi bölümündeyim ve bu işi zevkle yapacağımdan hiç şüphem yok elim hızlı ve böyle işlere yatkındır lütfen acil dönüş yapın Burdur/merkez

 3. bu ve bu işe benzer bi çok şeye ilgi ve becerim var.

 4. Bizde üç kişilik bi gurubuz bu işe gerçekten ihtiyacımız var lütfen bizi arar misiniz vaktinde teslim edebiliriz

 5. El becerim vardır bingöl merkezde oturuyorum bu tür isleri yapmaktan zevk alıyorum bana ulaşın lütfen

 6. Giresun uyum bu işi yapabilirim

 7. Ev hanımıyım bolu merkezde oturuyom pıpet sayma paketleme bebek emzıgıne ısım yazma her turlu paketleme yaparım gerı donersenız sevınırım

 8. Bitliste oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 9. merhaba konyadayım. çocuk gelişimi mezunuyum boş zamanım var. severek ve isteyerek yaparım. el becerim var.Hızlı ve zamanında yaparım 👍

 10. Bende bu işi yapmak istiyorum Geriye dönerseniz sevinirim. Teşekkürler.

 11. Istanbul tuzlada ikamet ediyorum evde isimli emzik zinciri zaten yapıyorum aynı zamanda ek olarak emzik yazabilirim

 12. Adana dayım ise ihtiyacım var 2 evladım var ikiside okuyor çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapabilirseniz sevinirim ilginize şimdiden Teşekürler

 13. istanbul arnavutköyde ikamet ediyorum bu işi kısa sürede yapıp teslim ederim lütfen geri dönüş yapın

 14. denizlide kalıyorum paü yü bitirdim bu işe talibim iki kişilik ekibim var

 15. Merhaba ben adanada yaşıyorum bilgisayar bölümünü okudum bu ise ihtiyacım var dönerseniz sevinirim teşekkürler

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.