YENİ EK İŞ İLANLARI
ANA SAYFA / ek gelir / EVDE AHŞAP TEPSİ BOYAMA İŞİ

EVDE AHŞAP TEPSİ BOYAMA İŞİ

tepsi-boyama-isiMarifetli bayanların en çok ek gelir kazandıkları işlerden birisi de, evde ahşap tepsi boyama işidir. Çarşıda gezinirken rastladığınız renkli ve boyalı ahşap tepsiler, bahsettiğimiz işi yapan kişiler tarafından boyanmaktadır.

Tepsi boyama işiyle aylık 1500-2000 TL’ye yakın ekstra kazanç sağlamanız mümkün. Daha önce anlattığımız işlere nazaran, biraz daha karmaşıklığa yol açan ve daha dikkatli çalışmanız gereken bir iştir.

Aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız ve boyama konusunda az da olsa tecrübeniz varsa, evde ahşap tepsi boyama işi size göre.

Bu işi yapabilmeniz için biraz işe yatkın ve yetenekli olmanız gerekir. Her isteyen evde ahşap tepsi boyama işini yapamaz. Bundan dolayı, hiç yeteneğiniz yoksa ve boyama konusunda hiçbir tecrübeye sahip değilseniz, kendinizi zorlamayın. Size verilen modeli, ahşap tepsi üstüne koyarak kopyalayıp, daha sonra fırçayla taşırma yapmadan boyaya bileceğinizi düşünüyorsanız bu iş size uygun.

Evde ek iş İstanbul arıyorsanız, bunun için birçok işveren firma bulabilirsiniz. İster ev hanımı olun, isterseniz öğrenci ya da emekli, boş zamanınız bolsa bu işi denemenizi öneririz. Doğru ve hatasız bir boyama işlemi yapmak için, öncelikle tepsi ve sandık gibi gereçlerin üzerine kurşun kalem kullanarak bir model çizmelisiniz. Daha sonra boyama işlemine geçebilirsiniz. Bu şekilde bir çalışma yöntemiyle, hatasız ve taşma olmadan boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evde ahşap tepsi boyama işinin tüm zorluğu bundan ibaret. Tabii siz güzel bir çiçek modeli yerine farklı bir model çizip boyarsanız, ilk işinizde hüsrana uğrayabilirsiniz.

Evde ahşap tepsi boyama işini, internette araştırma yaparak ya da çarşıya çıktığınız zaman bu tür işler yapan yerlere danışarak bulabilirsiniz. Bunun dışında ek iş firmaları da size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca, sitemizi sürekli olarak takip ederek, kendinize uygun işleri anında bulabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Ahşap tepsi boyama işi, özellikle son dönemlerde daha popüler hale geldi. Bu sıcak dönemde sık sık güncellenen ve size ek gelir imkanı sunan sitemiz, evde ek iş yapma konusunda günden güne büyümekte ve gelişmekte.

2 comments

  1. Bakın çok ihtiyacım var eşime destek çıkmak istiyorum iki küçük çocuğum var onların bez parasını çıkarmak istiyorum biz evde6 kadın ne is verirseniz yaparız temiz ve titizlikle bekliyorum sizi lütfen gorumcedemden ayrılmış eşinden onun da iki çocuğu var onlara bakmak istiyo ve çok is istiyo.bu eşimin face book sizden allah rızası için is istiyorum .yalova altinova

  2. Denizlide duruyorum 4 yildr ahsap boyama kursuna gidiyorum butun teknikleri biliyorum ve firca izi bile belli olmadan istediginz sekili yapabilirim donus yaparsanz sevinirim

BU İŞE BAŞVUR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.